Urejanje kampa Korada v Kanalu

Gasilci PGD Kanal smo se odzvali povabilu Krajevne skupnosti Kanal in Turističnega društva Kanal k urejanju kampa Korada v Kanalu.več o novici

Redni občni zbor 2019

V petek, 22. marca 2019, je v prostorih PGD Kanal potekal redni zbor članov.

Začelo se je s sprejemom dnevnega reda, kasneje pa izvolitev organov občnega zbora. Sledili sta poročili predsednika in poveljnika o preteklem letu. V poročilih je bilo razvidno, da so se člani veliko usposabljali inveč o novici

Predstavitev PGD Kanal na Placu

V okviru PRAZNIČNEGA DECEMBRA v Kanalu, so se na Placu vrstili različni dogodki in predstavitve.V soboto 29.12.2018 ob 17.00  je bila predstavitev našega društva.

Člani PGD Kanal, smo preko različnih predstavitvenih filmov,   hoteli vsemveč o novici

Obisk otrok OŠ Kanal

V mesecu oktobru smo se tudi letos predstavili osnovnošolcem Osnovne šole Kanal. 23.  oktobra smo obiskali najmlajše kar v njihovih prostorih, naslednji dan pa smo za ostale pripravili prikaz dejavnosti gasilcev.

Pripravili smo tri delovne točke, na katere so otroci prihajali v skupinah.več o novici

Praznovanje 140 let PGD Kanal

Prostovoljno gasilsko društvo Kanal v letu 2018 obeležuje visoko častitljivo obletnico obstoja – 155 let gasilstva v Kanalu in uradno 140 let društva. Praznovanje je potekalo v soboto, 25. avgusta 2018 pod gasilskim domom.

Dogodka se je udeležilo štirinajst gasilskih organizacij: PGD Kobarid,več o novici