Neurje odkrivalo strehe

V nedeljo zjutraj je naše območje zajel močan veter z dežjem, ki je odkrival strehe in lomil drevje.

Ob 8:54 smo dobili prvi poziv za odkrito streho v Ligu. Temu sta sledila še dva, še ena odkrita streha v Ligu in ena na Goljevici. Po prihodu na kraje, se je začelo s saniranjem materialne škode na ostrešjih ter popravilo le teh. Na Goljevici smo po prihodu na kraj ugotovili, da sta zraven odkriti še dve dodatni strehi. Tako  se je v celem dnevu oskrbelo pet streh. Iz našega društva je sodelovalo 15 gasilcev, na pomoč pa so nam priskočili tudi gasilci PGD Avče in JZGRD Nova Gorica (pomoč z avtodvigalom).

OBVESTILO O ODSOTNOSTI TAJNIŠTVA
Od 19.10.2020 do 15.11.2020 bo tajništvo društva zaprto. V tem času se lahko obrnite na predsednika Tomaža Mugerlija (041-594-489), oziroma pišite na kanal.pgd@siol.net. Hvala za razumevanje.